Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ze stolního PC do domácí wi-fi síťě

Zdravím, prosím poraďte mi, zda-li se dokážu ze svého stolního PC připojit k domácí síti vytvořené routerem? Až doposud jsem se na PC připojoval přes modem, nyní bych se však s nově koupeným routrem napojeným na modem rád připojil do (ještě nezhotovené) domácí sítě například kvůli propojení a tisku přes "wifi-tiskárnu". Pokusím se pro lepší přehlednost připojit obrázek.
http://img576.imageshack.us/img576/7628/propojen.j pg

Děkuji za všechny odpovědi.

Vyzerá to tak, že je to Wifi router, ale nemáš k nemu anténu...
Nevadí, ja by som ho vyradil/zahodil a zapojil len ten nový router.

Postupoval by som asi takto:
1. Vliezol by som do nastavení onoho "modemu" a opísal by som si všetky nastavenia...
2. To čo bolo zapichnuté v WAN (modeme) - zapichni do WAN na TP-Linku. Ostatné PC - tie, ktoré sa budú pripájať cez kábel daj do LAN.
3. Nastavil by som nový router
:-)