Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem stahování v IE-problém

Mám takovej problém.Když chci dát něco stahovat v Ie ,tak namísto stahování se mi otevře nové okno ve ktrém je napsána jako adresa

res://C:\WINDOWS\system32\shdoclc.dll/navcancl.htm

a otevře se mi tento počítač a tam plocha.Nevíte jak se toho zbavit? Prohledal jsem i registry a tam hledal navcancl.htm a když něco našel ,tak jsem to smazal a i tak to pořád dělá.Pomozte.Dík moc

Ach jaj a co nasli? Ved to je najdolezitejsia informacia, ak mi to nieco vypise, tak je to asi dolezita informacia, inac by to vobec nic nevypisovalo. Ptz. ak vies co presne si tam mal, tak by si vedel (si najst) aj podrobne informacie o tom, a aj informacie ako to korektne a 100% odstranit, a aj ako napravit skody ktore to sposobilo (ano, breberky nie su kamarati, a mozu poprepisovat aj subory ktore jaxi Windows potrebuje). :-)