Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem instalace esetu

Dobrý den
Při instalování esetu mi to píše -(službu ESET service nelze zastavit.Přesvěčte se zda máte dostatečná oprávnění pro zastavování systémových služeb)-
Jak to vypnout nebo co dělat. díky

Měl jsem verzi 4 a tu jsem přes odebrat programy odinstaloval.Potom jsem restartoval PC a začal jsem instalovat verzi 5.Je ovšem pravda že v centru zabezpečení to píše že smart eset 4 je aktuální a zabezpečení je zapnuto.Tak nevím jak jinak to odinstalovat.