Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 3D brejle :-)

Hoj. Zhánam obchod (či kamenný alebo e-shop to je jedno) kde sa dajú kúpiť 3D okuliare. Máme totiž doma DVD Spy Kids 3D a Adventures of Shark Boy and Lava Girl 3D a keď to pustím normálne bez okuliarov, dajako sa nato nedá pozerať. :-D:-D. Viete o dajakom obchode ??

Za odpovede ďakuje: Už 100% abstinujúci Liddry....(teda až do Septembra :-p)

Kedze je lave/prave oddelene len farbami, tak by mal stacit normalny PC (necakaj ale plnu farebnu skalu v obraze :-D)

Slusne riesenia nemaju farebne folie, ale "zatemnovacie" LCD folie na okuliaroch, napojene na grafiku, su samozrejme drahsie a vyzaduju podporu grafiky, monitor zvladajuci aspon 120Hz, specialny ovladac, specialny prehravac, a specialne ulozeny obrazok/film. Ale aj tak je to odveci, mal som s GF2 deluxe kartou a pouzil som to asi hodinu (dalo sa s tym aj hrat 3D hry, ale nefungovalo to 100%, obcas to stratilo synchro a prehodilo lave-prave oko a podobne zazitky, ten ovladac proste moc nefungoval :-D).

Taketo farebne srandicky za 5 KCS samozrejme "funguju" tak ako maju (nemoze tam nastat ziaden problem), len si neviem predstavit ako dostanu cez tu farebnu foliu do laveho oka cervenu farbu a modru do praveho, resp. naopak :-)