Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ktery procesor vyhovuje ?

Dobry den. Potreboval by som poradit ohladne jednej veci. Planujem si kupit novy procesor a zakladnu dosku, lenze neviem ktory procesor bude pre mna lepsi. Neviem sa rozhodnut medzi 4 jadrovym 3,0 GHz AMD Athlon II X4 640 alebo 4 jadrovym 3,7 GHz AMD Phenom II X4 980 Black Edition. Nejake info ohladne mojho PC:

Graficka karta: ATI Raedon HD 5750 VAPOR-X (GDDR5 1 GB)
Zdroj: GIGABYTE Odin GT 800W (GE-S800A-D1)
RAM: 4GB (4x1GB pamat [DDR3 ale nevim presne rekl mi to otec])

Pak jeste kdyz neco bude potreba muzete se zeptat a jestli bude potreba muzu poslat fotku meho PC

Dekuju za odpoved.

Takto mne ide o to aby mi ta hra fungovala, nie preto aby som ju rozbehol na maxime. Ale uz som sa nakoniec rozhodol. Kupim si procesor AMD Athlon II X4 640, k nemu zakladnu dosku, RAM a chladic. O grafiku sa az tak nestariem. Ale pocul som, ze sa da moja graficka karta pretaktovat na vykon HD 5770 a ta je o nieco lepsia. Tak to skusim, a na tom budem hravat a ked budem mat dalsie prachy kupim nejaku 6000 radu.