Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem servis Adata?

Dobrý den. Chtěl jsem se zeptat- sice to není technická otázka, ale k pc to patří.. Koupil jsem si na Aukru nový (originálně zabalený) flash disk Adata S101 8 GB a jsou s ním problémy s funkčností, prodejkyně nereaguje a na flashku by měla být doživotní záruka.. Je nějaká možnost reklamace v nějakém serisu Adata (jestli něco takového je? Hledal jsem na googlu, ale nic jsem nenašel. Díky moc za reakce, zraví Petr

doživotní (nebo 5-letou, už nevím) dával tuším sandisk. adata je lidl mezi výrobci, takový horší acer. u něj žádnou doživotní záruku nečekej - tu ti nakukal ten překupník co nereaguje?
u adata máš jedinou jistotu: flashky jsou jedny z nejpomalejších na trhu, proto taky ta cena.

zakoupené zboží můžeš reklamovat, když máš doklad a znáš prodejce. ovšem šetřit místo nákupu flashky za 300 někde na shitoaukru, a pak fňukat na fórech - cos ušetřil?

Rychlost přenosu dat při zápisu [MB/s]: 10

jak dlouho chceš na ten hnus ládovat filmy? celé odpoledne? flashka vypadá takto.
----
flashky kupuju podle barev - když je mám na různá bootovací/instalační média, nebo podle rychlosti - přece tam ty filmy nebudu kopírovat týden.
ale nekoupím malou a pomalou adata na aukru bez záruky, ještě připlatím za poštovné, a pak budu obcházet prodejce kdo mi ji na jeho náklady vyreklamuje a nepošle mě do bohnic.

ked s tym mas problemy tak skus na tu flash pustit opravny tool od adata
http://www.adata.com.tw/index.php?action=ss_main&p age=ss_usbdiy&lan=en

Inac ked uz tam budes tak si mozes pozret aj warranty information, http://www.adata.com.tw/index.php?action=ss_main&p age=ss_prowar&lan=en kde sa napr. pise ze zaruka zanika ak poskodenie sposobil predaj cez neautorizovaneho agenta :D, a sice pisu ze zaruka je neviemjaka velka a ze to vymenia, ale uz nepisu ze kde ti to vymenia :D Asi nikde.