Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AVI na DVD

Dobry den mam nějaké filmy na cd (avi) s titulkama a chtěl bych je převést na dvd ale tak aby mi šli i titulky proste aby mi šly tyto filmy pustit na běžném dvd přehrávači a fungovali i titulky ty filmy co mam jdou spustit na pc i s titulkama např. v programu Bs Player program na převedení filmu s cd (avi) na dvd formát bych mněl ale jak tam dostat ty titulky které jdou přehrát jenom na pc za odpověd předem moc dík.

chtěl jsem se prosím Tě zeptat,jestli už jsi na to přišel a jestli jo,tak mi prosím Tě napiš zhruba jak si to udělal.Moc dík a Šťastný nový rok 2007;-);-);-);-);-);-)
PS:Napiš mi kdyžtak na email:Samantha.cervenkova@seznam.cz