Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém OpenGL v notebooku!

Dobrý den.
Mám starý notebook Toshiba SPA10 MODEL NO. PSA15E-09JQ9-EN
Procesor : 2.5 celeron
ram : 1 gb
Grafika: intel 82852/82855 GM/GME Graphic controller 64mb
Starší hry mi tam jdou. Ale když spustím třeba call of duty nebo Minecraft tak to napise chybu ze nelze najít OpenGL. Mám si stáhnout ovladače na grafiku a pujde to nebo co.
Ale nic nemuzu najit. Akorát tam mam k tomu program nainstalovanej: intel extreme graphic.
A chci se zeptat jestli by do toho notebooku šlo narvat OpenGL.
Moc předem děkuji.

Nejdu na tom ani stare hry, na intel grafikach donedavna nesli skoro vobec ziadne hry :)
OpenGL sa neda doinstalovat. Bud si hru prepni na directx, alebo preinstaluj ovladace z www.intel.com, pre chipset a pre grafiku (hladas tam chipset 855, t.j. niekde medzi legacy chipsetmi (to znamena stare).
Mozes skusit aj preinstalovat posledny directx balik (tusim july 2010) z www.microsoft.com
Nic viac s tym neurobis a ked hra nejde tak proste nejde ptz tu rafiku nepodporuje ptz ta grafika je srot a bola srot aj pred 10rokmi.