Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tichá myš

Zdravím,
rád bych se zeptal, zda někdo nezná myš, která nemá takový ten typický zvuk klikání. Stačilo by, i kdyby bylo to klikání tiché jemné. Zároveň mám ale požadavek na lepší ergonomii, něco ve stylu herní myši. Existuje něco takového?
Díky

Zdravím. Pořídil jsem nexuse SM-8500 z důvodu že by měla být tichá. Opravdu oproti jiným krysám je velmi tichá. Celkem na pohodu padne do ruky, ale také mám malou až dětskou ruku :D pro nějakého golema by to byl asi problém. Byl jsem docela spokojený, jenže po půl roce se začla docela rozpadat... Moc to nedává :D Dost jsem s ní hrál Dotu 2 nebo Counter Strike a to jí dalo asi dost zabrat. Pogumovanej povrch (plastdip) se začal loupat což je na pohodu, ale začal zlobit pravý click což zrovna v mém případě beru, těch miliardu clicků co musela snést za šest měsíců snesla, takže asi úspěch u myši co nění zrovna herní. Je i dost křehká, postranní dvě tlačítka jsem nechtěně promáčknul do těla myši takže mám tří tlačítkovou myš :D namísto pěti. Nelze nastavit DPI a je optická. Myslím že na klasické užívání pc, surfing na netu či práci s grafikou na pohodu. :) S hraním her to je horší.
Priorita Tichost splněná. :)