Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program na Samsung galaxy

Zdravím, mohl by mi někdo poradit jaký program si mám stáhnout na propojení samsung galaxy W i8150 s počítačem? USB připojení mi vůbec nejde - nevím proč.

Děkuji za rady

http://www.samsung.com/cz/consumer/mobile-phone/mo bile-phone/touchphone/GT-I8150FKAXEZ-support

Budes li chtit spravovat svuj Galaxy bezdratove, stahni z marketu aplikaci MyPhoneExplorer, instaluj do mobilu, pote napr. ze Slunecnice programek tehoz nazvu pro PC.
Pro pripojeni mobilu pres USB kabel jako Mass Storage pravdepodobne ale nebude treba zadny dalsi soft, pokud system zahlasi ze nebyl nalezen ovladac, pouzij tohle www.mediafire.com u meho Samsungu to bylo nezbytne.