Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno internetova databaza knih

cafte.mohli by ste poradit nejaku internetovu databazu knih s recenziami,hodnoteniami atd?nejaku obdobu IMDB alebo csfd.cz

dik za tipy

Nahodou kritiky a recenze ostatnich lidi jsou uzitecne. Napriklad v databazi filmu si najdes svuj oblibenej film - a pak se podivas, co se jeste libi lidem, pro ktery je to taky oblibenej film. Takhle se clovek nekdy dostane k vybornejm vecem, o kterejch vubec nevedel, ze existujou.
Nejlepsi priklad takovyho postupu je last.fm - vyrobi ti vlastni "online radio" sestavene z hudby, ktera se libi lidem, co poslouchaji podobne veci jako ty. Kdyz si nekdo mysli, ze uz nema co poslouchat, tohle ho rychle vyvede z omylu - bez ohledu na zanr.

dik za tipy.ja som to chcel na to aby som zistil ake knihy napisal este autor ktoreho knihu som precital.ja viem,da sa to zistit aj cez google a tak.ale napriklad ma zaujimaju aj hodnotenia inych co tu knihu citali..:beer: