Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s programy

ahoj, mám nový počítač 2 měsíce (Acer Aspire M3900,E5700,PDC 3GHz,2/500GB,GMA X4500, DVDRW,W7HP64)raději jsem opsala vše. Do teď šlo vše OK. Dnes jsem si chtěla vypálit film (Nero9)Když jsem dala vypálit z mechaniky mi DVD vyjelo a v liště Nera se ukázalo NEODPOVÍDÁ. Pak už jsem stím programem nehla. Stalo se mi to dnes i u jiných programů. Pracuje také celkově pomalu. Určitě cinknu do servisu je to v záruce, ale nevíte prosím někdo, čím by to mohlo být? Já zas tolik PC nerozumím a jsem opravdu laik. Děkuji moc předem za odpověď

já se omlouvám, já je sleduji, ale nevím co na ně odpovědět, protože vůbec nevím o čem mluvíš a kde to hledat. Operaci určitě více času nepotřebuje. Tabulka programu úplně zbělá a nefunguje dokud ji celou nevypnu ve Správci úloh a i to dost dlouho trvá než se vypne. Kde se podívám na to cpu? Ještě jednou se omlouvám, ale asi to se mnou bude hodně těžké:-)