Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Sony Vegas 7.0 - při renderingu se velikost videa "smrskne"

Dobrý den,
Mám hotovej video projekt ve Vegasu a potřebuju ho vyrenderovat, v náhledu ve vegasu je to krásně širokoúhlý vše ok, ale jakmile začnu renderovat tam se video smrskne a udělá to černé okraje nahoře (to by ani nevadilo), ale i po stranách. Prostě se kolem videa udělá takoví černý rám.
Nikdy sem tenhle problém neměl, vždy to bylo ok. Fakt už nevím a nutně to potřebuju mít do pondělí :(
Díky za rady.

Když to chci vyrenderovat do mp4, tak podle toho tvého nastavení (rozlišení co mám já) tak je to sice 16:9, ale obraz děsně nekvalitní. Do wma zase obraz kvalitní, ale udělá se tam ten rámeček, přitom nastavení rozlišení mám podle videa...

Odkazoval jsem na ten příspěvek týkající se Maintain aspect ratio u toho videa na časové ose, které dělá problémy. Jestliže je obraz nekvalitní, tak je něco špatně nastaveno (například tok 1000x menší = jiný jednotky).