Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovi obchod u Nokie - Nefunguje

Ahoj, mám mobil Nokia C5-03 a mám problém s Ovi obchodem, když na něj najedu a chci si něco stáhnout, tak kliknu na položku, dám stáhnout a dole naběhne taková čára jako abych čekal, jenomže je tam jakou dobu a nezmizí a nic se neděje, v obchodě jsem přihlášen, kolikrát jsem ho přeinstalovával a nic..Prosím vás co s tím ? Děkuji moc.

V telefonu zustanou zachovany veskera data a uzivatelska nastaveni, nic se nesmaze, overeno nekolikrat (N5230, N5800, N97) Co se tyce toho ze telefon nevyhleda novejsi aktualizace, to souvisi s produktovym kodem, pravdepodobne pristroj od nektereho z nasich operatoru a ti na to se*ou, postupy a zmeny PC pred aktualizaci se tu jiz probiraly, zkus pohledat.