Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze nainstalovat iTunes

Dobrý den,
Vymazal jsem iTunes (nešla nainstalovat nová verze) s úmyslem znovu ho celý znova nainstalovat. Na konci instalace se to ale zarazí a hodí mi to error ///microsoft.vc80.CRT', Public Key Token="1fc8b3b9a1e18e3b", Type="Win32", Version="8.0.50727.762" HRESULT: 0x8007054F///. Ví někdo co s tím ? Sedím u toho již několik hodin a jsem naprosto zoufalý, nevím co s tím.
Zkoušel jsem i odinstalovávat všelijaké 'příbuzné' itunesu (apple software, quicktime, bonjour atd.) , ale buď to nepomohlo, nebo to v jednou případu ani nešlo.
Díky moc.

Změna kategorie, původně: Programování (merlouska)

A nechybí ti třeba MSI: Microsoft Windows
Installer Microsoft Windows
Installer (celý název je Windows Installer
Service) je instalační služba pro instalaci a
správu instalačních
balíčků ve formátu MSI
v prostředí Microsoft Windows.