Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Excel-zjisteni zdroje externich dat

Ahoj,
nevite, kdy by se dalo zjistit v Excelu (2003), na jaka externi data je napojen (jejich umisteni)? Nejak to nemohu nalezt. Mam sesit, ktery cerpa data ze 4 xls souboru a nejak bych potreboval overit, zda se jedna o spravne soubory.

Diky za rady, M.

Diky vsem, hlavne losuv tip na skriptik mi pomohl (ode dneska klikam pouze na "dnes mam stastny den"). V otazce jsem nezminil, ze se jedna o externi data pro kontingencni tabulku, coz bylo asi dulezite, ze...
Nicmene kdyz jsem zkousel "propojeni", tak bylo vysedivele, stejne tak mi nefungovalo prave mysitko.
Diky, M.