Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Firewall Lavasoft Personal, nebo ZA

Dobrý den přeji. Chtěl jsem se zeptat, který firewall mi doporučíte. Lavasoft Personal, nebo ZoneAlarm Pro? Chci si pořídit něco kvalitního. ZA jsem používal verzi free a celkem spokojenost. Mám, ale možnost mít Lavasoft ve spojení s AdAware. Něco to bude stát, ale nevadí. Děkuji za odpověď.

Já ho měl taky dlouho a byl spokojený, ale ten Sygate mi přijde krapet lepší; navíc není přeplácaný jako Kerio PF 4.x.x. Nastavování mi přijde víc "user friendly" než u toho Keria 2.1.x. U toho SPF jde třeba nastavit "stealth mode browsing", stránka ani nikdo jiný nerozpozná verzi OS ani browseru. Je pravdou že jsou některé stránky které pak nefungují.