Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zvuk

Mam problem,reinstaloval jsem windows, fromatoval disk. Vsechno funguje ok krome zvuku, pocitac mi hlasi ze zvukovku vubec nemam. Je mi jasne ze potrebuju asi nejaky driver ale neznam typ sve zvukove karty. Instalacni cedecka dodana s pocitacem jsou kdo vi kde:) CO MAM DELAT??? Dik moc!

Stiahnut si sisoft sandra, alebo everest home (obe najdes na www.google.com), a tie by ti to mohli vypisat (niekde v informaciach o HW). Ak to tie programy nevedia (nechce sa mi to skusat), tak sa to sice da aj inac to je len pre expertov, jednoduchsie je otvorit PC a pozriet sa (typ zvukovky alebo typ motherboardu ak je zvukovka integrovana, ak je to notebook tak netreba nic otvarat, len sa pozriet zospodu na nalepku ze co to je za notebook).