Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC nebere ovladače

Zdravim, mam tu problem s jednim PC. Je na nem novy system (XP) a ted by to chtelo nainstalovat ovladace hardwaru. Na originalnich strankach jsem nasel na vsechny komponenty ovladace (LAN, chipset...), ale jenom audio ovladace nejdou nainstalovat. Vzdy chyba: "Tyto ovladace nejsou pro tento typ hw". Pritom podle modelu, nazvu, ..., to sedi. Na desce je P5B rev 1.04G, tudiz pocitam ze MB bude Asus PB5 (ano?). Ani jeden z audio ovladacu k teto desce nejde nainstalovat kvuli jiz zminovane chybe. Dale je v PC externi zvukovka Creative, ktera taky nejde nainstalovat - stejny problem. Na zvukovce je napsano MODEL SB0570, i tak jsem si ovladace nasel - stejne nefungujou.
Za kazdou reakci budu vdecnej, diky.

Pokud máš lepší zvukovku ve slotu, tak můžeš tu integrovanou v SETUPu (neboli BIOSu) vypnout. Jinak doufám, že máš nainstalovaný "Service Pack 3" (jinak může být problém s instalací ovladačů pro zvukovky standardu HD audio). Také ta další zvukovka může být AMD HDMI Audio (pokut tam máš grafiku od AMD/ATI).