Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows Vista - Modrá smrt

Dobrý den mám takový menší problém, už něco přes měsíc mi Vista z ničeho nic hodí crash
Stop: 0x000000D1 DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL
a nebo někdy i Stop: 0x0000000A
Stává se to přibližně jednou za 45 minut. Zkoušel jsem to nějak vyřešit a najít řešení každý web měl jiné řešení, některé jsem nepochopil a některá nefungovala. Mohly by jste mi prosím poradit jak to vyřešit?
Děkuji.

No dostal jsem novou myš, ale ty crashe to dělalo už před tím, ale stejně jí mám teď vypojenou a driver jsem od ní odinstaloval. Pak jsem měl na chvíly pučený Externí Disk od kamaráda tak možná něco s tím. Jinak děkuji ale v tom prohlížeči Událostí se vůbec nevyznám nevím kde tam mám hledat a bsod viewer mi ukazuje jenom chyby 0x00000116 a 0x0000007f, vím že je to se mnou težké ale prosím mějte na mě nervy :) Děkuji