Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno heslo do účtu windows 7

Ahoj ,mám technický problém.Po mé kolegyni,která náhle zemřela mám pracovní notebook Lenovo S10-3 s windows 7 ,který nemá mechaniku.Problém je,že nikdo neví heslo do účtu.Notebook máme každý nový a každý si dělal prvotní aktivaci sám.Je nějaká šance dostat se do tohoto účtu ? Po startu windows 7 je tam pouze jeden účet a požaduje heslo.Je možné nějakým způsobem vytvořit jiný účet,pro jiného uživatele,aby se mohl notebook používat ?A jako poslední otázku bych měl....kdyby nešlo nic z předchozího.....jak je možné vše z notebooku smazat? Máme tam citlivá firemní data a z tohoto důvodu není možné notebook někam předat na opravu,pokud jsou v něm data.
Díky předem za možná řešení....

Na reset hesla staci hocijake live linux cd (usb) a zmazanie sam databaze, kde su ulozene uzivatelske ucty. Nie som si na 100% isty, ale XP si vytvaralo pri instalaci zalohu este pred vytvorenim uzivatelskych kont, takze tam by stacilo len prekopirovat tuto zalohu. Pozri si, co ma ulozene v c:\windows\system32\config a ci tam nie je nejake zaloha uctov.
Btw tie specialne linuxove distribucie, ktore resetuju hesla robia presne toto, zmazu sam file a vytvoria cisty bez hesla, takze ak to nechces spravit rucne pouzit nejaky offline editor.
Crackeri, vratane odporucaneho vyssie by som uplne vynechal, pri trosku rozumnom hesle su neucinne a to dokonca aj pri pouziti rainbow tables.