Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mám problém s WMC, seká se.

Dobrý den. Mám problém s Windows media centrem. Začal se mi při přehrávaní filmu nahraného z tel. karty sekat. Asi po pěti minutách se sekne a na monitoru LCD Samsung se objeví červenomodré body, musím udělat tvrdý restart. Pokud filmy přehrávám z cd/dvd jde vše jak má i film nahraný z televizní karty přehrávaný KmPlaerem je ok. Kontrola pamětí memtestem proběhla úspěšně. Vše ostatní jede bez problémů.
Windows 7 home legalní, deska Asus M-PRO DDR2 (typ zpaměti nevím, nejsem doma snad MA 785 M-PRO), Nvidia 8800GT, zdroj HEDY 400W. Vím, že zdroj je napováženou, ale jsem s ním zatím spokojen. Máte nějaké nápady co by to mohlo dělat? Zdroj? GK?
Děkuji za odpovědi.

převod z wtv je hrozně jednoduchej- on ten kontejner je takový pseudo asf- jen se tam data rvou pod tlakem. "převodem" na dvr-ms se streamy učesají.

k problému:
wmc jede pod direct show, km ne. chybu hledej v ds cestě. to znamená- ovladač grafiky, balík superkodeků, player.
vyjeď mi ds cestu pomocí grapheditu. ofoť, hoď sem.