Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde vypálit DVD.

Ahoj, chci si vypálit DVD nahrané z televize. Chci k tomu použít Nero 6. Ae když dám přidat soubory které mají být na disku ukáže to toto: [varovani1sw.png]. Co s tím mám dělaT? Díky za odpověď, jo a kdybyste něco ještě potřebovali vědět-řekněte :-)
A když to chci normálně zkopírova a rovnou vypálit tak až to budu chtít vypalovat mi to napíše že vypalování se nezdařilo. 3-[

Data:Vytvořit datový disk
Hudba:Vytvořit MP3 disk
Vytvořit WMA disk
Meke Nero Digital Audio Disc
Kopírování a zálohování:Kopírovat disk
Vypálit obraz na disk
Další:Informace o systému
Otestovat mechaniku
Vymazat disk
Vytvořit obal
Natavit rychlost mechanik

JE TO TU NĚKDE?