Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Linux Mint 12 - chýbajú panely v GUI

Nainštaloval som Linux Mint 12 na počítač. Nenabehol, tak som skúsil postup na reinštaláciu nvidia-173. Potom nabehol, ale nemám hornú a dolnú lištu (Gnome 3 + MSGE). Vie mi niekto poradiť ako ju tam dostanem? Viem, že je aj špecializované Ubuntu fórum, ale tu som sa dočkal odpovede vždy skôr. S verziou 11 nebol problém predtým.

Takze mal som podobny problem ale s tym rozdielom ze mne to po prihlaseni vypisal failed to load session ubuntu... po marnom hladani dovodov som zacal experimentovat az som si vsimol ze je mozne zmenit druh sedenie pri prihlasovani... ako nahle si das gnome a podobne tak chybaju panely az ked som zadal Mate tak sa vsetko rozbehlo tak ako ma... panely su tam vsetko sa zobrazuje... vyskusaj mozno ti to pomoze mne to pomohlo...