Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hromadne rozposielanie emailov

Chystame sa vo firme kontaktovat niekolko tisic ludi s istou ponukou (denne sa chystame rozposlat niekolko sto emailov po dobu 1-2 tyzdnov). Pouzijeme na to emailovu adresu "kontakt@mojserver.com". Je tu nejake riziko, ze sa tato emailova adresa dostane na nejaky blacklist a bude ju vacsina serverov vyhodnocovat ako spam? Pripadne existuje riziko, ze sa aj ostatne emailove adresy na @mojserver dostanu na nejaky blacklist a teda budu vyhodnocovane "pred svetom" ako spam? Dakujem.

Este by som dodal ze sme tieto emailove adresy neziskali nejako nahodne alebo pod, ale jedna sa o ludi s ktorymi sme boli uz v minulosti v kontakte (samozrejme musime aj tak ratat s tym ze ista skupina z nich moze dany email povazovat za nevyziadanu postu).

OK by to bylo (alespoň dle legislativy platné v ČR), kdyby ti potvrdili (klidně kliknutím v prohlížeči), že chtějí dostávat obchodní nabídky.

Jinak pokud jsme tě neodradili, tak prosím v mailu alespoň uveď technickou možnost "odhlásit se" z odběru obchodních sdělení, tj. buď adresu nebo lépe odhlašovací link.

Takové přímo miluji a nejsem líný jim odepsat, že nejsem žádný jejich poskok, abych odhlašoval něco, co jsem si neobjednal, ať si to odhlásí sami a jestli mi od nich ještě jednou něco přijde, vyvodím z toho důsledky, které se jim nebudou líbit, jako mě se nelíbí jejich obtěžování.
Zatím to funguje spolehlivě.
Pro tazatele - Pokud bych si například něco koupil v internetovém obchodě a za nějaký čas mi od nich přišel spam, nikdy už bych si od nich nic nekoupil. Je to dobrý způsob, jak se zbavit spousty případných zákazníků/klientů.

takze keby si si kupil uplne napriklad kosacku na travu. a o rok ti pride z toho eshopu mail ze maju k tvojej kosacke napriklad prislusenstvo a nahradne diely za akciove ceny tak je to podla teba spam ano? lan sa pytam. neriesime tu maily typu viagra, nigeria atd..