Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dell OptiPlex GX620 SFF - repas z Alfy

Zdravím, uvažuji nad tímto jako o druhém strojku do kanclu, možná po dodání lepší grafiky i na něco složitějšího, má to smysl kupovat, chci znát Vaše názory.
http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400 060000001G1T&Search=tov%E1rn%EC%20repasovan%E1%20s estava&SearchType=1

Já vím, že jsou i verze s klasickou mechanikou; leč ten PC v odkazu má zrovna tu notebookovou. No a tím, že je tam low profile grafika se dosti zužuje výběr.
Já mám trochu opačný případ - Dell precision 470, kde dle service tagu byla v originální konfiguraci nVidia Quadro; tudíž zdroj (550W) je dimenzovaný na tuto celkem žravou kartu. Koupil jsem ho jako repas, ale s Radeonem HD4550, což je low end karta (víc nepotřebuji - 3D hry mne nezajímají a nehraji je) s minimální spotřebou.