Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Server -> som zelenac a chcel by som server ako ulozisko videi + stahovanie + stream

Zdravim. Chcel by som poradit ohladom serverov pretoze v serveroch som fakt lama. mozno podobny topic uz je tak sa ospravedlnujem.
Chcel by som server ako ulozisko videi + stahovanie + stream. Dozvedel som sa ze takyto server by stacil Databazovy. Trocha som sa v tom vrtal ale potrebujem vediet povedzme nejake cisla na napr 1GHz procesor na nejaky pocet ludi, kolko giga ram.
+ Pozeral som servery a najvecsie co som nasiel bola na 3.5 disky 12 slotov, su aj viac? alebo ako prepojit viac serverou ?
Změna předmětu, původně: Server -> som zelenac (Kráťa)

i kdyby měl 100 000€, tak mu to bude prd platné. Co potřebuje (krom vize, kterou evidentně má), je alespoň nějaký hrubý nástřel technologie (a ne, "300 lidí si bude stahovat videa" není hrubý nástřel, to je vize)