Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Snížení velikosti videa

Zdravím,
chci se zeptat jestli někdo nemá nějaké skušenosti s nějakým programem na zmenšení rozlišení,
protože když vyrenderuji 3 minutové video ze sony vegas tak mám asi 8gb.
Předem dík.
Změna předmětu, původně: zmenšení rozlišení videa (shark.jd)

Udělejte to přímo ve Vegasu. Rozlišení na to má vliv, ale více na to bude mít vliv použitý kodek, jeho datový tok a počet snímků za sekundu. Zkuste použít například profily Windows Media Video, jen si pohlídejte rozlišení (změňte) a FPS.