Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Win XP a product key.

Zdar poradno.
Známý někde vyštrachtal originální XP Profesional.
Rozhodl jsem se udělat pokus jestli to nainstaluju.
Trošku jsem googlil jak zjsistím product key z instalačního média.

Mrkni se na to CD do adresare i386. Mel by tam byt soubor UNATTEND.TXT.

A v nem by mel byt nekde udaj:
PRODUCTKEY="ABCDE-FGHIJ-KLMNO-PQRST-UVWXY"

To jsem našel opsal a šel na věc.
No bohužel při zadávání mi to napsalo že to je neplatné.
Kde je tedy chyba že to nevezme ten key co jsem našel na tom instalačním CD?
Díky za vysvětlení a jestli tohle téma považujete za nevhodné, tak ho zamkněte.

Pokud je na cd soubor UNATTEND.TXT s číslem jde o upravené instalační cdčko, které si výrobce (velký výrobce jako např HP) upravil. V tomto souboru se dá nadefinovat dost věcí včetně seriového čísla ať se nemusí zadávat.
To číslo cos našel je pravděpodobně pro VLK alias corporate verzi XP. Sou tři verze XP-home,proffesional a corporate. Taky byl u xp problém s čísly.

Podobně si ty sám můžeš upravit instalaci XP přes program nlite.