Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Delphi: Jak zobrazit jeden formular uvnitr druheho?

Potreboval bych zobrazit formular (napr. ClientForm) uvnitr klientske oblasti druheho formulare (napr. HostForm). -aby ClientForm mel jako Parent nastaveny HostForm... - nevim jak na to (asi to bude trochu jinak nez u bezne komponenty kterou treba vytvarime za behu programu:?:)

Pokud to jde tak prosim poradte jak na to (v Delphi pokud mozno)

Jo uz sem na to dosel -myslel sem to trochu jinak oba formy uz existuji v aplikaci a ja sem potreboval aby jeden "skocil" do klientske oblasti druheho... -a uz se zadarilo -skutecne staci jako u ostatnich objektu nastavit ClientForm.Parent := HostForm; aje to!!!

Ale diky za odpoved

V object inspectore je to myslim tak, ze hlavnemu formularu nastavis vlastnost "FormStyle" na "fsMDIForm" a ostatne formulare budu mat tuto vlastnost "fsMDIChild"... ale nie som si tym isty... robil som iba s MDI aplikaciou... tu vytvoris File -> New -> Other -> Projects -> MDI Application...