Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno bricklý router TL-WR741ND 2.4

Dobrý den, snažil jsem se nahrát na router TL-WR741ND 2.4 OpenWRT ale až později jsem zjistil že mám nekompatibilní verzi. Takže router je teď bricklý a nefunguje.
Prosím o radu někoho kdo se v tom vyzná. Předem děkuji.

obojí jsem četl ale nic moc jsem z toho nepobral...to první pojednává o jiné verzi(alespoň tedy myslím) a to druhé mi příde že by mohlo pomoct ale moc to nechápu.... hlavně to "SCP it to /tmp on your router:"...nevím co znamená SCP...ale moc děkuji za pomoc :)