Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vlastní jméno v Google

Zkusili jste někdy dát vyhledat Googlem svoje vlastní jméno?
Jeden by nevěřil, kolik jmenovců mě běhá po světě, našel jsem se tam jako doktor, sportovec a dokonce i v Cibulkových seznamech!!! :-?

Kromě více či méně relevantních odkazů (publikuji články v magazínu www.paladix.cz) jsem našel tohle :-?

U S N E S E N Í

Okresní soud v Olomouci rozhodl vyšší soudní úřednicí Evou Pšenicovou

ve věci výkonu rozhodnutí

oprávněného (oprávněné):

Dopravní podnik hl. m. Prahy, a.s., Sokolovská 217/42, 190 00 Praha 9

zastoupený JUDr. Tomášem Sokolem, advokátem, Na Bojišti.5 120 21 Praha 2

proti

povinnému (povinné):

xxxxxxxx xxxxxxxxxx, Ulice xx, xxx xx město, nar. xxxx

pro 208,00 Kč

t a k t o :

Soud u s t a n o v u j e xxxxxx xxxxxx opatrovníka pro doručení písemností tohoto řízení Dagmar Klepáčkovou, vyšší soudní úřednici Okresního soudu v Olomouci.

O d ů v o d n ě n í :

Návrhem doručeným zdejšímu soudu dne 29.01.2004 se oprávněný domáhal nařízení výkonu rozhodnutí prodejem movitých věcí. Výkon rozhodnutí byl nařízen usnesením ze dne 10.2.2004 č. j. 43 E 41/2004-3

Při provádění výkonu rozhodnutí nebyla zjištěna adresa bydliště povinného. Současný pobyt povinného se nepodařilo zjistit prostřednictvím centrální evidence obyvatel, evidence vězňů. Městské policie v Olomouci ani Úřadu práce v Olomouci.

Podle ustanovení § 29 odst. 3 o.s.ř., pokud neučiní jiná opatření, může předseda senátu ustanovit opatrovníka také tomu, jehož pobyt není znám, jemuž se nepodařilo doručit na známou adresu v cizině, který byl stižen duševní poruchou nebo který není schopen srozumitelně se vyjadřovat.

Za daných okolností dospěl soud k přesvědčení, že současný pobyt povinného není znám, neboť se jej nepodařilo vypátrat všemi dostupnými a standardními prostředky. V zájmu pokračování řízení mu pak ustanovil opatrovníka, jehož úkolem bude povinného v řízení zastupovat, činit za něj právní úkony a přijímat pro něj písemnosti. Opatrovníkem byla ustanovena vyšší soudní úřednice Okresního soudu v Olomouci , u které je dán předpoklad, že vzhledem ke svému vzdělání je schopna řádně hájit zájmy povinného v tomto řízení.

P o u č e n í : Proti tomuto usnesení je možno podat odvolání do 15 dnů ode dne jeho doručení ke

Krajskému soudu v Ostravě, pobočka Olomouc prostřednictvím Okresního soudu v Olomouci.

Okresní soud v Olomouci

dne 17.10.2005

Eva Pšenicová

vyšší soudní úřednice