Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zamrzá steam

hrajcs.cz
Zapnu steam,přihlásím se,a poté následuje to co je na obrázku.
Začalo to ve čtvrtek z ničeho nic to přestalo jít cca 6 kamaradům, všichni mají stejný případ..
Hráli jsme , začala vyučovací hodina, poté následovala přestávka chtěli jsme jít hrát a všem se děje tohle :(..
Upravena velikost písmen. (Kráťa)

může.

program se může připojovat až do jakéhosi timeoutu, po tu dobu neodpovídá, což je červený hadr na systém. pokus se připojit na test přes něco jiného než grape.

Hráli jsme , začala vyučovací hodina, poté následovala přestávka chtěli jsme jít hrát a všem se děje tohle

jestli je to školní net, může to být blokováno.

škola má grape, já mám grape , kámoši mají grape, nejde jim steam. Bratranec kámoše má o2 a jede mu to.. Myslím si , že prostě náš poskytovatel grape nám "zákázal" užívat tuto aplikaci.. Kámoš ještě dneska zajde k bratrancovi s noťasem.. a Vsadím se , že mu steam půjde.. prostě to vím , že nám to poskytoval "zakázal" pokud se nemílím .. co doporučujete?

Můžete mi poslat screen té chybové hlášky? Jedná se o steam clienta nebo přímo o konkrétní servery? Nějaký problém ohledně steamu je, hlásí to více lidí. Je možné, že je náš adresní rozsah v nějakém banlistu, čim více informací o tom budeme mít, tím rychleji přijdeme na příčinu. Mail ulehla@grapesc.cz

Zdravim,

jenom dodam za kolegu, co by nemuselo byt kazdemu jasne: steam nikde neblokujeme, znova jsem prekontroloval nastaveni na hlavnich routerech a neni tam nic, co by steamu mohlo vadit. Takze budeme patrat a pokud poslete nejake konkretni informace (chybovou hlasku, screen a podobne), budeme se mit od ceho odrazit.

Jak psal kolega - hlasi to vice lidi, ale v podstate jedina informace kterou zatim mame je ve stylu "nejde steam".