Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hláška Win: Zadaná doména neexistuje nebo není k dispozici.

PŘI ZFORMÁTOVÁNÍ A NÁSLEDNĚ INSTALACI WIN XP HOME Edition jsem vytvořila učet Veronika a když najela obrazovka pro přihlášení se na učet chce to po mě heslo. Nikde jsem žádné heslo nezadávala. Nemohu se tedy vůbec nikam dostat.
Přesně tohle:
Systém vás nemůže přihlásit z důvodu následující chyby.
Zadaná doména neexistuje nebo není k dispozici.
Opakujte pokus nebo se obraťte na správce systému.

Poradíte mi?

Ale po mě chce ten učet Administrator heslo! V tom je ten háček, nevím proč. |Přes nouzový režim Administrator a pod tím je okýnko abych vložila heslo. Zkoušela jsem jen dát enter (nenapsala žádné heslo) a nejde to, pak jsem tam napsala to samé - Administrator... taky to háže tu hlášku.
Nemohu se nikam dostat, ani přes nouzový režim přes Administator ani přes běžný režím - přes můj učet Veronika.

Nie to si prepisala len nazov pracovnej skupiny. Pokial pyta od teba ucet Administrator heslo, nemas spravnu instalacku (HE) alebo vobec nedoslo k reinstalacii OS. Ja tipujem to druhe.
Pri instalacii aj formatuj disk 9staci rychle formatovanie), pozor znici to vsetky data na disku (oddiely).

přepsala jsi jen název pc - když mu v registračních údajích zadáš "firmu" doma, automaticky ti nabídne jméno pc "doma+náhodné číslo", to změnit můžeš.

Zadaná doména neexistuje nebo není k dispozici.

rozbal si celé přihlašovací menu - 2x ctrl+alt+del - nemáš tam předvyplněnou přihlašovací doménu na nějaký nesmysl? máš se přihlašovat na tvůj lokální pc.

tw: dík za tip, toto jsem neznal.