Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem využití CPU 100%

procesy update.exe braly hodně, tak jsem dala ukončit proces a již CPU hodně kleslo.
Nerozumím tomu, update.exe je na intalace auktualizací windows?
Nepos.....jsem něco vypnutím nebo je to o nečem jiném? díky

normální správce úloh ti ukazuje celou cestu odkud proces startuje, v jeho vlastnostech i výrobce toho .exe
pokud nemáš normálního správce úloh, použij codestuff starter nebo process explorer.

přitom si zkontroluj, jaký spyware se ti automaticky spouští po startu: buď msconfig.exe, nebo normálnější zmiňovaný starter či autoruns.