Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook asus X5DIJ Displej

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak mám vyřešit, když mám rozšláplí displej mám v pravo dole velkou černou díru a přes půl displeje barevné pruhy.. jaké bych měla najít řešení?. Myslíte že půjde provést oprava?

Ako fyzická osoba by som nikdy, nikomu LCD nemenil. LCD založím a nejde to, jak má ... co teraz ... ?
Vadný LCD ? vadná grafika ? zákazník tvrdí všetko bolo OK ... až na LCD .... :puff:

LCD je v poriadku, co s ním ? Kto ho potrebuje ? Kopec času so montážou demontážou ...

Fyzická osoba je značne bezbranná voči nezmyselným, prípadne krivým a zlomyseľným žalobám o náhradu škody.
Právnická osoba prevádzkujúca servis, je, mala by byť, poistená voči škode spôsobenej zákazníkovi.