Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP Pavilion: Rundll32 - OS idle, 25% load

Dobrý den!

Prosím o radu:

Přítelkyně má od Vánoc nový notebook, HP Pavilion dv6 - 6b30ec a máme s ním vlastně dva problémy. Notebook se povětšinou chová normálně, ale někdy bez zjevné příčiny začne nehezky hučet - vypadá to, že notebook umí pouštět větrák jen ve dvou stupních - 0 a 100 % otáčky, přičemž maximální vytížení je docela nepříjemně hlasité, ale nevyfukuje ven žádný superhorký vzduch, jak by otáčky větráčku napovídaly. Vyfukovaný vzduch je téměř nepostřehnutelně teplejší, než vzduch v místnosti. To je první problém - spínání větráčku jen ve dvou úrovních. Je to normální?

Druhý problém je s tím vlastně spojený - notebook začíná takhle hlasitě fučet naprosto bezdůvodně. Když už takhle hučí, je procesor vytížený z 25 % a to i když jsou všechny programy vypnuté a je spuštěná jen plocha. Ze správce se mi podařilo vyčíst, že 25 % procesoru si užírá proces Rundll32.exe. Průměr je 21, ale občas se to vyšvyhne k 90 %. Tohle mi nepřipadá moc v pořádku a navíc ten větrák opravdu ruší.

Nevíte někdo, co by s tím mohlo být?

Parametry:
Intel i3-2330M 2.2GHz DC,
4GB DDR3,
750GB,
VGA AMD HD 6490M 1GB,
W7 Home Premium 64bit

Díky moc za jakýkoli podnět!

Tak jsem se k tomu konečně dostal:

2 procesy tam vypadají nestandardně, ostatní vypadá v pořádku:

1) System Idle Process:
4 threads ntoskrnl.exe!KiCpuld+0x740, očíslované 0-3, každé zabírá cca od 4-30% CPU, zatížení je v čase hodně proměnlivé, celkově zabírá cca 30-70% CPU Usage. 0 K Private Bytes.

2) rundll32.exe:
4 threads ntdll.dll!RtlUserThreadStart, žere asi 25% CPU usage, kolísá jen velmi mírně (max procento nahoru/dolů). Zabírá 10 012 K Private Bytes.

Snad to k něčemu bude...