Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Jak zjistím SMTP server mobilu?

Stáhl jsem si jeden program a potřebuju zjistit SMTP server mého mobilu. Mám Eurotel.Díky moc...

Edit: Našel jsem smtp.etmail.cz, ae ten nějak nefunguje. To není správný co?

[mod]Tazatel nema o reseni zajem, dalsi diskuse bezpredmetna. LOCK (rh)[/mod]

Číst a hlavně přemýšlet a hledat se nauč ty. SMTP server eurotelu je skutečně smtp.etmail.cz a tím se dostáváme k tomu co psal touchwood, co kdybys nám napsal co na tom mobilu děláš, jaké chybové hlášení ti to hlásí, co to je za mobil atd, prostě ne jenom "Nefunguje to, poraďte!!!!!"