Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení noteboku k internetu přes router TP-Link

Dobrý den,

opakovaně se mi nedaří připojit notebok Acer Aspire přes Wi-Fi k internetu přes router TP-LINK, typ. TL-WR941ND. Přitom zadávám správný 8 místný PIN kód.
Pozn.: Internet je vedený přes O2 - ADSL linku do stolního PC.

Rovněž z telefonu Sony-Ericsson Xperia Pro se nedaří přes Wi-Fi připojit k tomuto internetu přes router.

Přitom jiný notebok Acer Aspire je připojený, tak nevím v čem je problém.

Za informaci moc děkuji.

Jakub Procházka

jak píše joseph: kam je vlastně zapojený ten tplink? jiné notebuky se k němu připojí přes kabel, když to přes wifi nejde? čili je zapojení správně?
wifi: na jakém kanálu vysílá (je vidět v nastavení routeru), jaké zvoleno šifrování (wpa nepoužívá číselný pin ale písmena)
pin: ten v routeru určený pro wps k ničemu nepotřebuješ - wps vypnout.