Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zmrznutí internetové stránky po přeinstalaci Win XP

Potřebovala bych trochu poradit s sekáním nebo zmrznutím stránky www.t-zones.cz (www.t-mobile.cz). Při přeinstalaci Win XP Proff. (formátování C: + instalace Win) se mi objevil tento problém,nikdy dříve se to nestalo.Pokaždé když najedu na tuto stránku, celý počítač se sekne,zmrzne a nejde nic dělat (dám ukončit ulohu CTRL+ALT+DELETE).
Můžete mi poradit čím to může být? Jen u tét stránky se to stává,nikde jinde.

1. z webu výrobce desky/notebooku stáhneš aktuální ovladače (deska, zvukovka, někdy i grafika) pro XP.
2. nainstaluješ drivery k desce
3. stáhneš aktuální drivery ke grafice (pokud neplatí to z bodu 1.) a nainstaluješ.
4. dtto se zvukovkou.

Jakou máš základní desku, to opravdu netuším, věšteckou kouli mám v servisu na výměně oleje.

To je těžký- pětkrát se tě ptají, jestli máš nainstalovány tyto ovladače a ty to ignoruješ a píšeš jen o grafice a zvukovce. Bližší informace o PC se dozvíme až z toho CCleaneru...proč vlastně instaluješ Ccleaner hned na čerstvá Windows?
Někdy nejsou nejlepší ty nejnovější ovladače grafické karty- pokud jsi to nezkoušela, tak zkus starší. Mýmu synkovi například nešla videa a padal PC ve hrách s nejnovějším ovladačem grafiky a když dal starší, bylo po problémech.
Jestli používáš integrovanou inteláckou grafiku, nebo máš ve slotu ještě jinou- to nevíme....

"instaluji to pokaždé co zformátuji PC" - a sakra
ccleaner - a sakra
"Nikdy jsem nemusela instalovat zakladni desku, vždy jen grafiku a zvukovku" - a sakra

vyměnil bych správce pc.
vykopal bych odtamtud všechny cleanery - protože jejich uživatel neví co a proč dělá.
odinstaloval bych veškeré "zázračné" úchylné pomůcky z pc, které žádný cleaner stejně nevyčistí.
správné pořadí instalace ovladačů už bylo zmíněno.
odvirování / odspywarování / kontrola hosts / kontrola cizích doplňků v prohlížečích.

Viry žádné nemám, což potvrdil online Eset scenner a Avast co mam v PC. Jinak ono záleží na přesném pořadí instalací ovladačů po zformátování C: (grafika, zvuk - zvuk, grafika ?).

Pomůžete mi prosím co tedy dál? Zkusila jsem nižší verzi Mozzily, a taky jsem nainstalovala Explorer, třeba dělají neplechu jen prohlížece. Adobe Flash Player již mam. Zmíněný odkaz, viz. výše jsem již nainstalovala.

ono záleží na přesném pořadí instalací ovladačů po zformátování C: (grafika, zvuk - zvuk, grafika ?).

1) chipset základní desky. není nutný restart ale dávám když chcu mít jistotu.
2) grafika kvůli korektnímu zobrazení, jinak nemusí být hned druhá.
3) další v pořadí "zbytkové" periferie: síťovka, zvukovka, tiskárna - a restart až nakonec.

flash player se instaluje pro různé prohlížeče zvlášť - třeba pro ie a ff jsou různé verze.

lidi furt slyší jen na slovo 'viry', přitom už hodně let je rozšířenější nákazou spyware/adware, ty ale antiviry nedetekují tak dobře. proto antispyware, nebo aspoň kontrola logu z hijackthis.
důležitá je i kontrola nežádoucích doplňků, které si do prohlížečů rády doistalují různé free a 'neplacené' programy, nebo je člověk chytne na netu.

pokud nejdou jen některé weby, zkontrolovat v příkazovém řádku nastavení dns..

ipconfig

..a korektní obsah souboru hosts bez přesměrování:

notepad.exe C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts