Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP tiskárna přes wifi

Ahoj lidi,
snažil jsem se něco dočíst ve stávajích tématech, ale "jsem z toho trošku jelen". Mám tiskárnu HP Deskjet F2180 a potřeboval bych ji připojit přes wifi. k internetu se připojuji z notebooku přes wifi router Zyxel P-600 (nemá USB). Poraďte mi prosím, co přesně potřebuju k připojení dokoupit, případně jestli by nebylo lepší ve stejné cenové kategorii koupit novou tiskárnu. Předem děkuji

předpokládám že adsl router je p600 'series', přesný typ je na štítku zespodu.

k internetu se připojuji z notebooku přes wifi router Zyxel

wifi už v bytě je.

Hewlett-Packard DeskJet F2180 - Multifunkční zařízení s inkoustovou tiskárnou a skenerem - až 4800dpi tisk, 1200 x 1200dpi skenování, 48-bitové barvy, USB rozhraní.

připojení na pendrek (usb).

navrhovaný wr743 nemá usb rozhraní, v připojení tiskárny nijak nepomůže. a protože usb nemá ani centrální mozek sítě (adsl zyxel) a musel by se měnit i ten, je nejlepší takovou tiskárnu vyhodit.

wifi printservery stojí přes 2.000kč, to je pro takovou tiskárnu nesmyslná investice.

buď bude tiskárna připojena k nějakému dosavadnímu trvale zapnutému pc (nějaký eee-box k přehrávání filmů na tv), kde půjde ostatními pc nasdílet - nebo tiskárnu prodat a koupit lan/wifi model.
osobně bych už tak pomalé wifi 54g nechal volné pro připojení notebuků, a tiskárnu připojoval přes drátovou lan.