Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Alternativa za hamachi (minecraft)

Zdravím. Chci hrat s kamaradem minecraft jenže na hamachi mame modre ikonky (relayed tunnel) a mc pak seká.. Proto se ptám jestli někdo neznáte nějaký program který funguje na stejnem principu jakoi hamachi.. předem děkuji za každou pomoc..

Ahoj nevím jestli jsem tu dobře,Hrajeme s kámošem Armu 3,ale tunngle nám nějak blbne.Já vidím kámoše pořád s červeným křížkem a on mě taky.Dovede mi prosím někdo říct co děláme špatně?Dík JosephBalsamo@centrum.cz