Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Restart PC

Dobrý den, Omlouvám se za předcházející urychlenou otázku, ale nevím proč se při spouštění PC dcerou sám restartuje a pak nelze spustit žádný nainstalovaný přehrávač, ani Facebook a Skype. Vždy to musím znovu nainstaloval. A také nespustím PC hru simulátor German Truck.
AMD Athlon(tm) Processor LE-1640, MMX, 3DNow, ~2.6GHz,Radeon X1550 Series, System Model: MS-7369
Co je to za problém a jak ho odstranit-nové ovladače grafické karty jsem nainstaloval: DirectX Files Tab: The file vfwwdm32.dll is incorrectly installed in the Windows folder and should be deleted. Děkuji

Podíval bych se do Správce zařízení, odinstaloval ovladače a odebral grafickou kartu a po restartu nainstaloval znovu ovladač od výrobce grafické karty. Překlad DX files tab: soubor vfw32.dll je nesprávně instalován ve složce Windows a měl by být smazán