Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poda - máte někdo zkušenosti?

Ahoj máte někdo zkušenosti z Podou? A jak musím mít rychlé připojení na to aby se mi stáhl film o velikosti 1gb za 45minut? Bude stačit 20mb/s na hraní online her? Děkuji za odpověď
Zmena predmetu, pôvodne: Poda (los)

No já si kabeláž po bytě tahal sám a do bytu si zbytečně nepouštím NIKOHO! Tak problém nebude ve firmě PODA, ale v lidech.
Jinak zkušenosti dost dobré, kvalita připojení i stabilita signálu taky.
Tahat film o velikosti 1GB za 45minut? Ono spíš jak na providerovi záleží na zdroji - z pohledu PODA. Rychlostně pohodlně stačí 30up x 30down, ale pokud člověk tahá ze zdroje, kde je rychlost stahování omezena, pak nepomůže ani 10up x 50down. Jak taháš torrentem, pak to je doma snad za 15minut? Záleží na množství seedů. 8-)
P.S.: Dokonce i v případě výpadku mají snahu jednat rychle, pokud to oznámíš na jejich servis linku.

To jsem šel jedním z nich do sklepa a druhý to v tu chvíli vzal

A ty jsi tady pristal odkud? Z Marsu? :-)

Preci mi nerikej, ze nechas ciziho cloveka samotneho v byte a odejdes nekam pryc. Jestli te tahle zkusenost stala jen 1400kc, tak je to dobra cena za zkusenost a snad uz to priste neudelas.

---

Vetsinou kdyz se cokoli stahuje, tak je to omezene ze strany servru, ze ktereho stahujes (zjisti teda jakou rychlost podporuje), takze malokdy jdes nad 5MB/s, coz je 40Mbit/s, casto to byva i treba okolo 3MB/s, coz je 24Mbit/s. Takze pokud mas od PODA 20Megabit, tak muzes byt klidne pulku podlimitem, ale casto ti to bude dostacovat.