Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Smazání bitové kopie

Zdravím.
Když jsem si koupila nový notebook tak jsem si disk rozdělila na 2 a nastavila jsem si , aby se mi bitová kopie ukládala na druhý disk, ale tet jsem zjistila, že notebook má už z výroby na disku oddíl se zálohou Windows, tak bych chtěla tu bitovou kopii smazat (zabírá už 103GB což není zrovna málo), ale nevim jak.

Mám Windows 7 64x Home Premium

V centru zalohovani si nastav, jak se ma bitova kopie vytvaret.
Obvykle je nastavena prirustkova, tzn. ze se jednou za cas zazalohuje a pak se zalohuji jen zmeny.
Ale klidne se muze stat, ze bitova kopie bude opravdu velka, protoze jsi na disk, ktery zalohujes nahrala spoustu dat, filmu apod.