Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem intel rock lake d865perl zvukovka

Dobry den

Dnes jsem reinstaloval windows XP na PC s touhle ZD (intel rock lake d865perl) kdyz chci ale nainstalovat zvukovku (dam google: intel rock lake d865perl sound driver) a stahnu ovladace z oficialnich stranek (audio,xp pro) tak mi to pri instalaci vyhodi hlasku ze to neproslo kvuli kompatilite....tak dam pokracovat,instalace se dokonci (uspesne) ale zvuk porad nejde :(

doinstaloval bych antivir, dal do google Analog Devices AD1985 a zkusil nějaký ovladač co tak nadeš.

bod obnovení nebo uložení image systému není taky k zahození při experimentech.