Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnova fotek z pamětové karty fotoaparátu

Dobrej, potřeboval bych poradit jestli ještě je nějaká šance na obnovu fotek z foťáku, včera jsem fotil cca 10 fotek a někdo z kamarádů mi 3fotky smazal přímo v tom foťáku, po tom smazaní se vyfotilo asi ještě dalších 5. Zkoušel jsem pár různých programů, ale ono to obnovilo fotky třeba půl roku staré, ale ty ze včerejška ne, jak je to možné ? Jsem celkem bezradný :-( Existuje nějaký dobrý program, který by to uměl obnovit ? Je to paměťovka typu xD-Picture Card, model foťáku Olympus SP-700. Díky moc

Zatím jsem nenašel nějaký program u kterých by byly miniatury, všude jsou pouze názvy a fotky jsou očíslované a zajímavé, že to jede postupně a nikde není žádný skok jak se to smazalo, asi si to foťák přejmenoval nebo to fakt nechápu. Když mám přece 10 fotek a vymažu ty prostřední tak to číslování by mělo být přeházene a ono to je pěkně za sebou po jednom takže asi fakt už to neobnovím :-(