Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolné přepínání internetových stránek

Dobrý večer.
Mám problém se surfováním na internetu - většinou, když jsem na facebooku, ale i když surfuji po kterékoli jiné webové stránce, okno mi samovolně přeskočí na nějakou aplikaci na facebooku, konkrétně na stránku s žádostí o povolení aplikace. Pokud do krátké chvíle (cca 5 sekund) nezareaguji, aplikace se automaticky povolí. Neví někdo, prosím, co s tím? Vážně mě to obtěžuje.
Předem děkuji za odpověď.
Soňa

Děkuju za návod. Právě o to jde - nejsem ten typ, co na všechno klikne, a na FB nepoužívám ani jednu aplikaci, takže je mi trochu záhadou, jak se to stalo. Nicméně to se tady neřeší, takže ještě jednou děkuju za radu, snad to bude OK.