Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spárování Gmailu s Outlookem

Zdravím

Potřeboval bych poradit ohledně párování gmailu s outlookem. Všechno jsem nastavil (asi ne) dobře podle návodu na Gmailu. Při odesílání je vše v pořádku, to funguje zdá se dobře. Bohužel to se nedá říct o přijímání, na webu v Gmailu mi to mail ukazuje ale outlook si ho nestáhne a navíc pokaždé dělá "synchronizing subscribed folders" a to někdy trvá docela dlouho, nevím zda to nějak zrušit nebo je t potřeba? Před par dny jsem měl ještě Visty a tam mi to šlo v pořádku. Je to outlook 2007 z Enterprise.

děkuji

Mám to přesně podle tohoto nastavené... Outlook provede test a vše je ok. na Gmailu mi dojde testovací email, ale Outlook si ho nestáhne. prostě k odesílání vše funguje OK ale obráceně mi emaily přijaté na Gmail outlook nenatahuje.

no tak se snažím ale nějak to nemůžu najít v accout setings nic o preferovaných složkách nebo tak, hlavně nemám dojem že bych něco přednastavil, ale asi to tim bude když to ověřuje složky pro nove maily, teď ještě zjistit kde se to da nastaviv