Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kalkulátor, průběh funkce.

Zdravím, mám jeden dotaz - nevíte, jestli náhodou neexistuje nějaký webový kalkulátor na průběh funkce ? Roztoucí, klesající, konvexní, konkávní atd...

Díky moc všem...

Ak chceš nakresliť priebeh funkcie, tak Google to zvláda celkom dobre. Napíšeš funkciu, zobrazí sa a môžeš si ju pozerať.

Napr. skús zadať nasledovnú funkciu a odzoomovať:

((-(x+7))*(x+6.5)*(x+6)*(x+5.5))^0.4*cos(300*x), (x+5+2*cos(300*x))*(1-(x+6)^2)^0.6, (sqrt(16-x^2/2)+abs(cos(5*x))/2)*cos(300*x), ((-(x+3.5))*(x+3)*(x-3.5)*(x-3))^0.4*2*cos(300*x)-5